PILNY KOMUNIKAT!

Pilne!

Drodzy rodzice/opiekunowie przedszkolaków
Zgodnie z informacją przekazaną Państwu o pracy przedszkola podczas wakacji potwierdzam, iż tylko w terminie od 29 czerwca 2020r. do 10 lipca 2020r. będzie nieczynne.

Wobec powyższej decyzji przypominam o zapisywaniu dzieci na wakacyjny dyżur trwający od 13 lipca 2020r. do 31 sierpnia 2020r.

Należy do 15 czerwca 2020r. poinformować Dyrekcję Przedszkola Samorządowego nr 6 o uczęszczaniu dziecka do w/w placówki: e- mail: jadwiga.kielbus@interia.pl podając termin pobytu (dni i godziny) w przedszkolu i podpisując procedury obowiązujące w placówce w związku ze stanem pandemii COVID – 19, które należy złożyć przed przyjściem dziecka do przedszkola.

Proszę pamiętać, iż zobowiązani są Państwo zgłaszać każdą nieobecność dziecka  w przedszkolu telefonicznie z powiadomieniem, czy powodem nieobecności jest lub nie jest choroba w rodzinie.

Jadwiga Iwona Kiełbus
Komunikat 2020-06-09, 20:31 | autor: Administrator Strony