Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Komunikaty

1 CZERWCA -DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca – Dzień Dziecka jest świętem stałym Przedszkola Samorządowego nr 6 w Trzebini.


Jego celem jest poświęcenie uwagi dorosłych na upowszechnianie ideałów i celów dotyczących praw dziecka oraz przestrzeganie zasad patrona św. Jana Pawła „ Troska o dziecko jest pierwszym
i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka. do człowieka, pamiętajmy dorośli „aby nigdy, nawet przez chwilę, nie zgasła radość na twarzach dzieci”. ” Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo”. Program przedszkola nieustannie urzeczywistnia przyszłość dziecka, która pozostaje zawsze otwarta i prawdziwa. „Uczyć dzieci żyć- prawa dziecka” to nazwa autorskiego programu Przedszkola Samorządowego nr 6 w Trzebini realizowanego do dnia dzisiejszego. Realizacja założeń projektu zmierza do wysokiego poziomu edukacji przedszkolaka XXI wieku. Oparta jest na tezach
i sprawdzonych twierdzeniach patrona przedszkola- św. Jana Pawła II. Dla przedszkola jest bardzo ważna efektywność współpracy z rodziną. Gdyż, to przez jej aktywny udział w realizację programu zamierzone cele zostają osiągane.
Przedszkole życzy wszystkim przedszkolakom spełnienia dziecięcych marzeń, wspaniałych zabaw, pozytywnych wzruszeń i emocji.
Drodzy rodzice! Niestety w związku ze stanem pandemii COVID-19, istniejącym zagrożeniem nie wszystkie dzieci mogły uczestniczyć w przedszkolnych zabawach 1 czerwca 2020r.
Obecne dzieci tego dnia w przedszkolu przesyłają swoim kolegom i koleżankom pozdrowienia i buziaczki.


Wasze Panie ściskają Was mocno i pozdrawiają gorąco.

Do zobaczenia

Tęsknimy
Jadwiga Iwona KiełbusKomunikat 2020-06-02, 14:29 | autor: Administrator Strony
Przedszkolowo.pl logo