URODZINY

W dniu 19.10.2011 w naszym przedszkolu artyści z Krakowa wystawili dla dzieci przedstawienie pt.,, Urodzinowe przyjęcie”. Treść spektaklu dotyczyła zachowania dzieci, ich stosunku do otoczenia oraz konsekwencji złego postępowania. Aktorzy, w sposób pozbawiony nachalnego moralizatorstwa, przedstawili przemianę złośliwego oraz samolubnego chłopca we wzór zachowań oraz uświadomili młodym widzom, że bycie grzecznym i miłym dla wszystkich wychodzi na dobre. Wszyscy dowiedzieli się również ,że każdy zasługuje na drugą szansę.

Dzieci były bardzo zadowolone i żegnały wykonawców gromkimi brawami. Sądzę, że pod płaszczykiem dobrej zabawy przemycone zostało do ich świadomości kilka ważnych i pożytecznych reguł rządzących życiem.
Relacja 2012-09-08, 22:38 | autor: Administrator Strony