ŚLUBOWANIE STARSZAKÓW

14 października 2011 w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość.

Przedszkolaki z grup najstarszych miały swój wielki dzień – „Ślubowanie”.

Na początku spotkania odbyło się ślubowanie w obecności sztandaru przedszkola z udziałem rodziców, nauczycieli i pracowników administracji placówki. Pani dyrektor Jadwiga Iwona Kiełbus nadała dzieciom miano „Starszaków” i wręczyła słodką niespodziankę oraz legitymację przedszkolaka.

Następnie nasi mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalno - recytatorskie. Całej uroczystości towarzyszyło niezwykłe przedstawienie teatralne pt. „Odblaskowy Przedszkolak”. Dzieci wykazały się niebywałą wiedzą na temat ruchu drogowego. Potrafiły bezbłędnie opisać znaki drogowe, omówić podstawowe zasady, które należy stosować na jezdni. Z pewnością każdy z nich w niedalekiej przyszłości będzie bezpiecznym uczestnikiem zarówno ruchu pieszego jak i drogowego.

„Ślubowanie Starszaków” to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w roku szkolnym naszych starszych przedszkolaków.
Relacja 2012-09-08, 22:37 | autor: Administrator Strony